052-274-4522

לשיחת ייעוץ ראשונית

alisarosen1@gmail.com

כתבו לי מייל

עקבו אחריי בפייסבוק

לעדכונים וסיפורים

"כמה אמיץ נעשה אדם
כאשר הוא בטוח בהיותו נאהב"
זיגמונד פרויד
"אהבה איננה התבוננות זה בזו,
אלא התבוננות משותפת באותו כיוון"
אנטואן דה סנט אכזופרי
"אנשים זקוקים זה לזה
כמזור לכאבם"
יהודה עמיחי

סוגי טיפולים

טיפול זוגי

המרחב הזוגי מחייב השקעה קבועה ולמידה על המחבר והמפריד בן בני הזוג כדי להשיג אינטימיות בוגרת ומספקת. משך הטיפול הוא כשעה ורבע בתדירות של פעם בשבוע בשלבים הראשונים ובהמשך על פי הצרכים.

טיפול אישי

שיחות של פעם-פעמיים בשבוע הן לרב טיפול שורש ממושך, המומלץ לבעיות חרדה שמלוות את האדם שנים רבות כחלק מאישיותו

טיפול קבוצתי

משתתפי הקבוצה נעזרים זה בזה ללמוד על עצמם ועל דפוסי היחסים עם אחרים. קבוצה מכילה בין 6-9 משתתפים ומתקיימת פעם בשבוע למשך שעה וחצי.

אימון קואצ'ינג דינמי

תהליך יחודי המשלב ידע פסיכולוגי מעמיק עם ניסיון מעשי רב שנים.  קואיצ´ינג דינאמי מיועד לאנשים המבקשים הגדרה אישית משמעותית ויישומה בחיים. משך המפגשים ותדירותם נקבע ומוגדר מראש.

טיפול אישי גוף נפש

משלב תנועה, דימיון ומדיטציה בזמן הטיפול ככלים לעזרה עצמית בהמשך החיים. זוהי גישה הוליסטית, שמתייחסת לפסיכולוגיה של הגוף והנפש. 

עוד משהו

I am text block. Click edit button to change this text. 

אודות עליזה רוזן

שמי עליזה רוזן M.A. מומחית ובעלת ניסיון בפסיכותרפיה אישית, זוגית וקבוצתית.
ההתמחות שלי בעבודה עם אנשים היא עזרה ותמיכה במצבי קושי ומשבר בחיים ומתן כלים והזדמנות להשגת מטרות אישיות, שינוי והתפתחות אישית.

צברתי ניסיון רב בעבודה רבת שנים במסגרות טיפוליות שונות כגון: משרד הבריאות –  המחלקה לבריאות הנפש ברמת-גן  משרד החינוך – מתי"א, עיריית תל –אביב – המחלקה לחינוך ועוד…

כיום עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב ובאזור רחובות ומלמדת במכללות בתוכניות טיפול שונות.

מכתבי המלצה

עליזה היא מדריכה מן השורה הראשונה, שמשלבת ידע תאורטי וקליני נרחב ועמוק, עם יכולת למקד את הנקודות החשובות שעולות בתהליכים קבוצתיים מורכבים, ועם סבלנות למצבי קונפליקט ולסערות רגשיות, שמתפתחות הן בטיפולים והן בקבוצת ההדרכה. עליזה ניחנה בשקט ובנעם שמשרים על קבוצת ההדרכה אוירה חיובית ופרודוקטיבית ומאפשרת למידה וצמיחה בקרב המשתתפים.
עודד אבידור
מנהל (בפועל) יחידת ילדים ונוער.
תמיד הגדרתי את הטיפול אצל עליזה ככזה שפורם קשרים ויוצר קישורים. כך הרגשתי שיש לה יכולת לראות אותי מנוקדת מבט שונה מזאת שאני חוויתי בה את עצמי, והיא ידעה לקשר לי סיפורים פנימיים שלא ידעתי שהשפיעו אחד על השני וגם לפרום קשרים שהסתבכו ויצרו כאב. איכות החיים שלי עלתה, יצרתי זוגיות, התחתנתי, הפסקתי לשתות ובעיקר הפסיקו לי התקפי החרדה ללא תרופות
שם ומשפחה
תפקיד
עליזה כמנחה, משרה אוירה נעימה, מקבלת ומאפשרת תוך הכלת הקולות השונים המתעוררים בקבוצה. למשתתפים מתאפשרת התנסות חוויתית והמשגה קוגניטיבית לתהליכים האישיים והקבוצתיים שהם עוברים . אני ממליצה על עליזה בחום רב להדרכה בנושא טיפול קבוצתי ובטוחה שהקבוצה תצא נשכרת מהלימוד והחוויה עימה.
א.א.
מטופלת לשעבר

מאמרים אחרונים

צרו קשר

לפונים דרך האתר שיחת היכרות לא מחייבת במחיר מיוחד לזיהוי הצרכים והתאמת הטיפול. אשמח לשמוע מכם

052-274-4522

alisarosen1@gmail.com

שלחו הודעה

כל הזכויות שמורות לעליזה רוזן © 2020
בניית אתר: מעיין כהן-רוזן