052-274-4522

לשיחת ייעוץ ראשונית

alisarosen1@gmail.com

כתבו לי מייל

עקבו אחריי בפייסבוק

לעדכונים וסיפורים

אודות

שמי עליזה רוזן, מ.א, מומחית ובעלת ניסיון בפסיכותרפיה אישית, זוגית וקבוצתית.
ההתמחות שלי בעבודה עם אנשים היא עזרה ותמיכה במצבי קושי ומשבר בחיים ומתן כלים והזדמנות להשגת מטרות אישיות, שינוי והתפתחות אישית.
האדם שואף להגשמה, משמעות ואיכות חיים, בחיי האהבה, בקריירה וביחסים עם אנשים בחייו.
אם את או אתה חש לא מסופק באחד התחומים, אם חיי האהבה מאכזבים ולא מספקים, אם בעבודה איבדת עניין ומשמעות ואם היחסים במשפחה או בחברה בעייתיים ומרחיקים, זה הזמן לפנות לעזרה מקצועית. אל תהססו להתקשר, לשאול ולקבוע כדי להיעזר ולקבל את הכלים לחיות את החיים המלאים שמתאימים לכם. 
כבר מהשיחה הראשונה תדע.י שדרך חדשה נפתחת בפניך. נסלול אותה יחד. נחזק את החיובי והנכון, נכיר בטעויות ונתקן, נזהה דפוסים מכשילים ונמצא דרכים חדשות לשיפור והתפתחות.

כל זה מבוסס על לימודים אקדמיים ולימודי המשך מתמשכים וגם על ניסיון עשיר בעבודה עם אנשים במסגרות טיפוליות שונות כגון: משרד הבריאות – המחלקה לבריאות הנפש ברמת-גן משרד החינוך – מתי"א, עיריית תל אביב – המחלקה לחינוך ועוד.

אני חברה באגודות מקצועיות בארץ ובעולם עם הכרה מקצועית מלאה. חברה בוועד האגודה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית ויו"ר החטיבה הזוגית אותה הקמנו לטובת הטיפול הזוגי הדינמי בארץ.
חברת ועד לשעבר של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית וחברה פעילה באגודה לפסיכותרפיה התייחסותית ועוד. כיום עובדת בקליניקה פרטית ברמת השרון, מדריכה אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ומלמדת במכללות בתוכניות טיפול שונות. בשנים האחרונות מטפלת, חוקרת וכותבת על זוגיות, חשיבותה, הבעייתיות המובנית בה וכן על חשיבות הטיפול הזוגי לטובת ההתפתחות של הזוג והזוגיות.

סוגי טיפולים

טיפול זוגי

לזוגות חדשים, זוגות ותיקים ולמתלבטים – מפגש זוגי, פעם בשבוע, לשיח פתוח ואמיץ על הקשיים בחיים הזוגיים. מיניות, תקשורת, כעסים ומשאלות. השפעות, אמונות, יחסי כוח ומאבקים. משפחת המוצא והמשפחה החדשה. הכול לטובת הזוגיות.

טיפול אישי (פרטני)

שיחה פנים אל פנים, 55 דק', פעם או פעמיים בשבוע (לפי הצורך), זמן אישי ופרטי רק עבורך. מפגש בונה אימון, מחזק ביטחון ומעצים התפתחות.

טיפול קבוצתי

טיפול קבוצתי נעשה בקבוצה קטנה (עד 8 משתתפים.ות). הקבוצה חוקרת את מערכות היחסים במשפחה, עם עמיתים לעבודה ועם דמויות סמכות וחברים. שאלות סביב בדידות, השפעה, הובלה ובושה נידונות ללא ביקורת או שיפוטיות. 

צרו קשר

אשמח לשוחח אתכם

052-274-4522

שלחו הודעה

כל הזכויות שמורות לעליזה רוזן © 2020