עליזה רוזן - פסיכותרפיסטית

פסיכותרפיה אישית, זוגית, קבוצתית

ההתמחות שלי בעבודה עם אנשים היא עזרה ותמיכה במצבי קושי ומשבר בחיים ומתן כלים והזדמנות להשגת מטרות אישיות, שינוי והתפתחות אישית

סוגי טיפולים

טיפול אישי

2. טיפול אישי – טיפול קצר מועד וממוקד מטרה – מיועד לטיפול ממוקד בעייה. קיימות שיטות טיפול פסיכולוגיות שונות המגדירות עצמן כממוקדות וקצרות מועד, החל מהגישה הדינמית ועד הגישה הקוגניטיבית וההתנהגותית. מקובל לראות בטיפול קצר מועד כטיפול שאורך עד 12 פגישות. עם זאת, לעיתים מדובר בטיפולים של פגישות בודדות, ולעיתים עד חצי שנה.

טיפול קבוצתי

4. טיפול קבוצתי – אנאליזה קבוצתית – משתתפי הקבוצה נעזרים זה בזה ללמוד על עצמם ועל דפוסי היחסים עם אחרים. המרחב הקבוצתי הוא המעבדה המאפשרת בדיקה מעמיקה בתנאים אופטימליים. קבוצה מכילה בין 6-9 משתתפים ומתקיימת פעם בשבוע למשך שעה וחצי.

טיפול זוגי

לטיפול ביחסים הכי חשובים שלכם. לזוגיות טובה יש חשיבות רבה. זוגיות טובה משמשת משאב חיובי וחיוני לתחושת הערך והרווחה של האדם. המרחב הזוגי מחייב השקעה קבועה ולמידה על המחבר והמפריד בן בני הזוג כדי להשיג אינטימיות בוגרת ומספקת. משך הטיפול הוא כשעה ורבע בתדירות של פעם בשבוע בשלבים הראשונים ובהמשך על פי הצרכים.

קואצ'ינג דינאמי

תהליך יחודי המשלב ידע פסיכולוגי מעמיק עם ניסיון מעשי רב שנים. האדם במאה עשרים ואחת מחפש לעצמו חיים של עשייה עם משמעות, מיצוי עצמי וסיפוק אישי, משפחתי וחברתי. בנייה של חיים כאלו דורשת השקעה אישית ממוקדת, הגדרת מטרות ישומיות והצבת סדרי עדיפויות. קואיצ´ינג דינאמי מיועד לאנשים המבקשים הגדרה אישית משמעותית וישומה בחיים. משך המפגשים ותדירותם נקבע ומוגדר מראש.

צלצלו לקביעת תור

052-2744522

לפונים דרך האתר שיחת הכרות לא מחייבת במחיר מיוחד לזיהוי הצרכים והתאמת הטיפול